5 kníh, ktoré by mal prečítať každý online podnikateľKniha zaoberajúca sa prevažne email a affiliate marketingom. Autor tiež uvádza konkrétne príklady a ukážky, ako by mala vyzerať ponuka, ktorá predáva alebo ako ma vyzerať dobre napísaný newsletter. 

Skvelá kniha nie len pre začínajúcich online podnikateľov. Kniha nesie veľmi cenné posolstvo: Začnite zarábať na tom, čo vás skutočne baví. A neváhajte pri tom využiť silu internetu. Využite sociálne siete a blog  na propagáciu svojich výrobkov a služieb a v neposlednom rade budujte vlastnú značku.

stiahnite si ukážku z knihy Roztoč to!

3. Restart


Príručka Restart vám prezradí jednoduchší a ľahší spôsob ako uspieť v podnikaní. Autori knihy vám ukážku, že podnikanie vôbec nemusí byť zložité a komplikované. V skutočnosti ani nepotrebujete zamestnancov alebo kanceláriu. Základom je spraviť prvý krok a začať! Prečítajte si moju recenziu na knihu Restart
Ako efektívne využívať sociálne siete a médiá, blogy, správy, online video a virálny marketing na získavanie zákazníkov.

Kniha určená nie len ľuďom pracujúcim v marketingu. Túto knihu by si určite nemal ujsť žiaden začínajúci online podnikateľ. Ako online podnikateľ sa naučíte, ako propagovať svoje produkty, služby alebo svoju značku prostredníctvom sociálnych sieti a to bez veľkých finančných nákladov. Zistíte že online služby ako twitter alebo facebook neslúžia len na zábavu a zabíjanie času ale zároveň môžu pomôcť propagácii vašej značky a zvýšiť predaj vašich produktov a služieb

stiahnite si ukážku z knihy Nové pravidlá marketingu a PRZmeňte svoj pohľad na klasickú pracovnú dobu. Zabudnite na čas, keď ste museli tráviť v práci 8 hodín denne. Doba sa zmenila a aj vďaka online biznisu dnes dokážete pracovať 4 hodiny týždenne. Môžte začať podnikať z pláže alebo niekoľko mesiacov v roku stráviť na cestách a spoznávať nové krajiny. Systém otroč-šetri-odpočívaj je dnes už prežitok. Dnes už žijeme v dobe, keď si život môžme užívať aj v produktívnom veku.

Prečítajte si recenziu na knihu Štvorhodinový pracovný týždeň

Samozrejme úspech v biznise sa nemeria počtom prečítaných kníh. Niektoré ale vedia skutočne nakopnúť a inšpirovať. Budem rád, ak mi napíšete do komentáru názvy kníh, ktoré vás najviac zaujali z oblasti biznisu alebo online biznisu. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára