Čo mám a čo nemám rád

Práve ma napadlo spísať si zoznam vecí, ktoré si rád užívam, rád sa na nich pozerám a robia môj život krajším. Zároveň spíšem zopár vecí, ktoré nemusím alebo skôr nemám rád. Vedel by som si bez nich život predstaviť ale možno by som si prestal vážiť veci, ktoré si dnes vážim :D Písal som to dosť rýchlo a všetko čo ma napadlo čiže to nie je zoradené do kategórii. Bol som celkom úprimný čiže by tu malo byť ozaj všetko. Ak niečomu nerozumiete tak mi napíšte správu do komentáru a ja to rád vysvetlím.

Čo mám rád:
olivy, pirohy, pivo, víno, staré filmy, Hank Moody, Woody Allen, Black Sabbat, Monica Belluci, Deep Purple, porno, pornhub.com, Tori Black, 12 Angry Man, Pulp Fiction, ženské telo, ženy, sex, Lenka Brandaburová, príroda, sloboda, cestovanie, Nový Zéland, nezávislosť, čistá voda, konšpiračné teórie, investičné striebro, investovanie, finančné IQ, knihy, filozofovanie, dážď, Mama, snívanie, pravda, peniaze, internet, Milton Friedman, Gary Vaynerchuk, upbook.sk, kindle, zappos.com, Roztoč to!, mbank, The Big Bang theory. 

Čo nemám rád:
ľudská hlúposť, obmedzenosť, nepochopenie, konzervatívnosť, "nedá sa", zaostalosť, vodka, autority, sociálna demokracia, sviatky, tradície, cirkev, pápež, FED, MMF, EU, predsudky, televízia, výpadok internetu, zvonenie telefónu, ranné vstávanie, budík, reality show.

Jediné čo som vynechal boli mená osôb, ktoré skutočne nemusím a patrili do kategórie "Čo nemám rád" ale tie som tu nechcel spomínať. Možno by niektoré veci chcelo vysvetliť ale je to skutočne veľmi spontánny článok. Pokiaľ máte akékoľvek otázky tak mi nechajte pod článkom komentár. Pokiaľ píšete blog a ja som vás inšpiroval k tomu že si napíšete podobný zoznam tak mi prosím nechajte v komentároch link. Som skutočne zvedavý. 

2 komentáre:

  1. FED je niečo ako ECB (Európska centrálna banka) FED je skratkou pre Federal Reserve System čo môžme preložiť ako Federálny rezervný systém.

    MMF ale tiež IMF je skratkou pre International Monetary Fund čo prekladáme ako Medzinárodný menový fond.

    WTF asi budeš poznať :)

    OdpovedaťOdstrániť